• Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Rick
    Uzun vadeli ortağımız olarak, elbette kusursuz hizmete, iyi donanıma ve iyi fiyata sahipsiniz.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    İrma
    Hizmetiniz her zaman mükemmel olmuştur ve ekipmanlarınız, güçlü ve kullanımı kolay oldukları için şirketimizin ilk tercihidir.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Kim
    İyi hizmet, iyi ekipman, sizinle çalışmaktan çok mutluyum.
İlgili kişi : wilber
Telefon numarası : 18173346667
Naber : +8618173346667

400 W Katman 2+ 24 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtar Çelik Kabuk Isı Dağılımı

Menşe yeri Shenzhen Çin
Marka adı Sirivision
Sertifika CE, ROHS, FCC, UKCA
Model numarası SR-SG3226FP
Min sipariş miktarı 20
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Kutuda 1 adet, kutuda 1 adet Garanti Belgesi
Teslim süresi 5-8 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini Ayda 50000 adet

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Ürün Adı 24GE 2SFP Katman 2+ Yönetilen Gigabit PoE Anahtarı Jumbo çerçeve 10 KB
Anahtarlama Kapasitesi 52Gbps Paket Yönlendirme Hızı 38.688 Mp/sn
Toplam güç 400 W POE standardı IEEE802.3 af, IEEE802.3 en
Vurgulamak

Katman 2+ 24 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtar

,

24 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtar Çelik Kabuk

,

400W 24 Bağlantı Noktalı Katman 2+ Anahtar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Çelik Kabuk Sıcaklık Dökme Katmanı 2+ 24 Port PoE Portları SR-SG3226FP ile Gigabit Değiştirici

 

24GE PoE Portları L2+ 2G SFP yuvaları ve 1 konsol ile yönetilen anahtar

 

 

24 portlu SFP anahtarının açıklaması:

SR-SG3226FP, 24 Gigabit RJ45 portu ve 2G SFP portu ile donatılmış bir Katman 2+ yönetilen anahtardır.IEEE 802'yi takip ediyor..3az (Enerji Verimli Ethernet) standardı, cihazın güç tüketimini büyük ölçüde azaltır ve yeşil ve enerji verimli.Kullanıcı ortamının düşük gürültü gereksinimlerini tam olarak dikkate almak, fansız tasarımı benimser ve sistemdeki sıcaklığı gerçek zamanlı olarak izler, bu da gürültü kirliliğini etkili bir şekilde azaltabilir.RMON ve çift görüntü, bu da güçlü bir yönetim yeteneği getirir.

 

 

Fiber Switch'in özellikleri:

  • IEEE802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3az, IEEE802.3af, IEEE802.3at destekler.
  • 24 10/100/1000Mbps RJ45 bağlantı noktası, 2 Gigabit SFP fiber bağlantı noktası ve 1 konsol bağlantı noktası sağlar.
  • 24 PoE portu IEEE802.3af / at'ı destekler, POE portu başına 30W'a kadar ve 400W toplam güç.
  • Kusursuz SNMP yönetimini, VCT, DDM (Dijital Tanısal İzleme) ve diğer özellikleri destekler, ağ hatalarını hızlı bir şekilde tespit eder ve işletim ve bakım zorluğunu azaltır.
  • Destek DHCP Snooping, DHCP Relay, Seçenek 82, DHCP istemcisi.
  • IEEE802.1Q VLAN, özel VLAN, Protokol VLAN, Ses VLAN, MAC VLAN, QinQ, VLAN Çevirisi, N:1 VLAN Çevirisi desteği.

 

Yönetilen 24 Portlu Gigabit Değiştiricinin Ürün Özellikleri:

SR-SG3226FP
Güç kaynağı AC100~240V 50/60Hz
Standartlar IEEE 802.3i,802.3u,802.3ab,802.3x,802.3at,802.3af,802.3z
Limanlar 24 10,1001000 Mbps RJ45 portları, 2 Gigabit sfp fiber portları
Göstericiler Elektrikli port göstergeleri, sfp fiber port göstergeleri, güç giriş göstergesi, sistem çalışması göstergesi.

orta
10Base-T: UTP kategorisi 3, 4, 5 kablosu (en fazla 100m)
100Base-Tx: UTP kategorisi 5, 5e kablosu (en fazla 100m)
1000Base-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablosu (en fazla 100m)
1000Base-X:MMF,SMF
Boyutları 440*290*44.5 mm
PoE bağlantısı 24 802.3at/af standart POE
PoE Pin Tanımı 1/2 ((+),3/6 ((-)
PoE gücü 380 W
Toplam güç 400 W
Aktarım Yöntemi Depolama ve aktarma
MAC Adres Tablosu 8K
Değiştirme Kapasitesi 52 Gbps.
Paket Gönderme Hızı 38.688Mpps
Paket tamponu 4.1Mbit
Jumbo Çerçeve 10KBytes
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0°C ~ 45°C (0°F ~ 113°F)
Depolama sıcaklığı: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F)
Çalışma Nemliği: 10% ~ 90% yoğunlaşmaz
Depolama Nemliği: 5%~95% kondensasyonsuzluk

 

Yumuşak özellikleri:

L3 Özellikleri IPV4/IPV6
Dinamik ARP
L2 Özellikleri Akış Kontrolü
802.3x (tam çift katlı)
Geri basınç (yarı dupleks)
Bağlantı toplama
Ağaç Çatısı 802.1D (STP),802.1w (RSTP),802.1s (MSTP)
ERPS, BPDU Filtreleme
Otomatik Kenar Port
VLAN 8 grup Protokol tabanlı VLAN
VLAN Çevirisi, VLAN VPN, GVRP
256 MAC tabanlı VLAN, Özel VLAN
Sesli VLAN
VLAN izleme
IEEE802.1q VLAN,QinQ (IEEE 802.1ad)
4096 statik VLAN
çoklu yayın IGMP Snooping ((v1,v2,v3)
MLD Snooping V1/V2
Çoklu Yayınlı VLAN Kaydı (MVR)
QoS Liman başına 8 öncelikli kuyruk
Port tabanlı ve VLAN tabanlı PolicyMap bağlamasını destekle
TOS, DSCP, 802.1p öncelik alanı yeniden yazılıyor
ACL akışı, COS, TOS, DSCP'ye dayalı destek akışı sınıflandırması
Kuyruk zamanlaması WRR,WFQ,WRR+SP,WFQ+SP
ACL Özel ACL, MAC tabanlı, IP tabanlı, port tabanlı
Güvenlik Özellikleri IEEE 802.1X sertifikası, Misafir VLAN, Port tabanlı, Makine tabanlı, MAC Auth, Web Auth
Fırtına Kontrolü, Liman Güvenliği, Liman İzole, HTTPS
DHCP Snooping, CPU Defence Engine, DoS Önleme, 256 IP Kaynak Koruması
Dinamik ARP Kontrolü
IP, MAC, Port Bağlantısı
Dinamik VLAN Atama, Yönetim Erişimi
BPDU,SSH v1/v2, 8 TACACS+, 8 RADIUS
Yönetim Desteklenen CLI, Konsol, SNMP v1/v2/V3, Web
Tanı Aynaya Çok-Bir
UDLD,System Log (RFC3164)
Sistem Tanısı, Ağ Tanısı

 

 

Ev laboratuvarı için en iyi yönetilen anahtarın ürün uygulaması:

400 W Katman 2+ 24 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtar Çelik Kabuk Isı Dağılımı 0