• Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Rick
    Uzun vadeli ortağımız olarak, elbette kusursuz hizmete, iyi donanıma ve iyi fiyata sahipsiniz.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    İrma
    Hizmetiniz her zaman mükemmel olmuştur ve ekipmanlarınız, güçlü ve kullanımı kolay oldukları için şirketimizin ilk tercihidir.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Kim
    İyi hizmet, iyi ekipman, sizinle çalışmaktan çok mutluyum.
İlgili kişi : wilber
Telefon numarası : 18173346667
Naber : +8618173346667

5 Bağlantı Noktalı Gigabit Kolay Akıllı Anahtar 10 100 1000base-T 802.1Q VLAN QoS

Menşe yeri Shenzhen Çin
Marka adı Sirivision
Sertifika CE, ROHS, FCC, UKCA
Model numarası SR-SG2005
Min sipariş miktarı 20
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Kutuda 1 adet, kutuda 1 adet Garanti Belgesi
Teslim süresi 5-8 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini Ayda 50000 adet

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Ürün Adı 5G AJ45 Bağlantı Noktaları Web Akıllı Gigabit Anahtarı MAC adres tablosu 2K
Jumbo çerçeve 9 bin önbellek 1.5Mbit
Çalışma sıcaklığı 0℃~45℃ (0℉~113℉) Aktarım hızı 10/100/1000Mbps
Vurgulamak

Gigabit Kolay Akıllı Anahtar 802.1Q VLAN

,

Gigabit Kolay Akıllı Anahtar 1000base-T

,

802.1Q VLAN 5 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

5 portlu Gigabit Easy akıllı anahtar, 10/100/1000base-T, 802.1Q VLAN, QoS, Fırtına Kontrolü SR-SG2005

 

Kolay Akıllı Tam Gigabit Değiştiricisi 5 10/100/1000M Portla

 

 

Yönetilen L2 anahtarının açıklaması:

SR-SG2005, 5 RJ45 portu olan bir Gigabit Easy Akıllı Değiştiricidir. Tam güvenlik politikası, mükemmel QoS politikası, bol VLAN özelliği ve kolay yönetim ve bakım özelliğine sahiptir.Yeni bir donanım ve yazılım platformu ile, sistem kullanıcılara güvenlik erişim politikası, çoklu hizmet desteği, kolay yönetim ve bakım vb. açısından yeni teknik özellikler ve çözümler sağlar.Ofis ağları için ideal bir erişim katmanı anahtarıdır., kampüs ağları, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve şubeler.

 

 

Ev için en iyi yönetilen anahtarın özellikleri:

  • IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az'ı destekler.
  • 5 adet 10/100/1000Mbps otomatik algılayıcı RJ45 portu sağlayın.
  • Port Mirroring, DHCP tarama özelliği ile, iş ağınızdaki bağlantı sorunlarını tespit edebilir ve hatta bulabilir.
  • Web tabanlı kullanıcı arayüzü veya yönetim yardımcısı ile kolayca yapılandırın.
  • Kompakt boyutu, sınırlı alana sahip masaüstü bilgisayarlar için idealdir.
  • Dinamik LED ışıklar gerçek zamanlı çalışma durumunu gösterir ve temel hata teşhisini sağlar.
  • Her bir bağlantı portunun bağlantı durumunu otomatik olarak tespit eder ve hareketsiz olan bağlantı portlarının güç tüketimini azaltır.

 

Akıllı Yönetilen Değiştiricinin Ürün Özellikleri:

SR-SG2005
Güç kaynağı 12V DC/1A
Standartlar IEEE 802.3i,802.3u,802.3ab,802.3x
Limanlar 5 10,1001000 Mbps RJ45 portları
Göstericiler 5 elektrikli port hız göstergesi, 5 elektrikli port bağlantı/eylem göstergesi, güç giriş göstergesi

orta
10Base-T: UTP kategorisi 3, 4, 5 kablosu (en fazla 100m)
100Base-Tx: UTP kategorisi 5, 5e kablosu (en fazla 100m)
1000Base-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablosu (en fazla 100m)
1000Base-X:MMF,SMF
Boyutları 160 * 95 * 30 mm
Aktarım Yöntemi Depolama ve aktarma
MAC Adres Tablosu 2K
Değiştirme Kapasitesi 10Gbps
Paket Gönderme Hızı 7.44Mpps
Paket tamponu 1.5Mbit
Jumbo Çerçeve 10KBytes
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0°C ~ 45°C (0°F ~ 113°F)
Depolama sıcaklığı: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F)
Çalışma Nemliği: 10% ~ 90% yoğunlaşmaz
Depolama Nemliği: 5%~95% kondensasyonsuzluk

 

Yumuşak özellikleri:

L2 Değiştirme Özellikleri • IGMP Taraması
- IGMP'yi destekler.
• Bağlantı toplama
- Statik bağlantı toplamasını destekler
• Liman Yansıtıcı
• Kablo testi
VLAN • 32'ye kadar VLAN'ı destekler (4K VLAN kimliklerinden)
• MTU/Port/802.1Q VLAN
Hizmetin Kaliteliliği
(QoS)
• Port tabanlı/802.1p/DSCP önceliğini destekle
• 4 öncelikli kuyruğu destekle
• Fırtına Kontrolü
• Ücret limiti
Yönetim

• Web tabanlı Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI)

• Akıllı Yapılandırma Uygulaması

Ethernet Protokolleri • IEEE 802.3 10BASE-T
• IEEE 802.3u 100BASE-TX/FX
• IEEE 802.3ab 1000BASE-T
• IEEE 802.3x Akış Kontrolü
• IEEE 802.1q VLAN'lar/VLAN etiketleme
• IEEE 802.1p QoS

 

Yönetilebilir Ağ Değiştiricisinin Ürün Uygulaması:

5 Bağlantı Noktalı Gigabit Kolay Akıllı Anahtar 10 100 1000base-T 802.1Q VLAN QoS 0