• Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Rick
    Uzun vadeli ortağımız olarak, elbette kusursuz hizmete, iyi donanıma ve iyi fiyata sahipsiniz.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    İrma
    Hizmetiniz her zaman mükemmel olmuştur ve ekipmanlarınız, güçlü ve kullanımı kolay oldukları için şirketimizin ilk tercihidir.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Kim
    İyi hizmet, iyi ekipman, sizinle çalışmaktan çok mutluyum.
İlgili kişi : wilber
Telefon numarası : 18173346667
Naber : +8618173346667

24 Port 2.5 Gigabit Yönetilmeyen Değiştirici 2.5g Hızlı İletişim ve Jumbo Frame Teknolojisi

Place of Origin Shenzhen,China
Marka adı Sirivision
Sertifika CE, ROHS, FCC, UKCA
Model Number SR-S25G1226F
Minimum Order Quantity 20
Fiyat Negotiation
Packaging Details 1pc in box, 1pc Warranty Card in box
Delivery Time 5-8 work days
Payment Terms L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 50000pcs Per Month

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Network Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z Data Transfer Rate 2.5Gbps RJ45 + 10gb SFP+
Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Jumbo Frame 9KBytes
Switch Architecture Store-and-Forward LED Indicators Power, Link/Act, Speed
Number of Ports 24 x 10/100/1000/2500Mbps RJ45
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Tanımı:

2.5 g Ethernet anahtarı, ağınızın sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlayan 160Gbps'lik bir anahtarlama kapasitesi sağlar.12KB'ye kadar çerçeveye izin verenBu özellik, ağ genel masraflarını azaltarak ve verimi arttırarak ağ performansını iyileştirir.

 

2.5 g'lik yönetilmeyen anahtarımız, 0 ° C'den 45 ° C'ye (32 ° F'den 113 ° F'ye) kadar çok çeşitli çalışma sıcaklıklarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve çeşitli ortamlar için güvenilir bir seçimdir.anahtar 100-240VAC destekleyen bir güç kaynağı ile birlikte gelir, 50/60Hz, ağınızın elektrik kesintisi sırasında bile çalışmasını sağlar.

 

Bilgisayar, yazıcı, sunucu veya diğer cihazları bağlıyorsanız da 2.5 Gigabit Switch, ağ ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür.Yüksek hızlı bağlantısı ve güvenilir performansı, ağ altyapısını yükseltmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir seçim haline getirir.

 

Özellikleri:

  • Ürün Adı: 2.5 Gigabit Switch
  • Veri aktarım hızı: 2.5Gbps
  • LED göstergeler: Güç, Bağlantı/Akt
  • MAC Adres Tablosu: 16K
  •  

Bu 2.5 Gigabit Switch, 2.5Gbps verinin aktarım hızını destekleyen yüksek hızlı bir ağ anahtarıdır.ve 16K adreslere kadar saklayabilen bir MAC adres tablosuBu 2.5 GB Ethernet anahtarı, büyük miktarda veriyi işlemek için yüksek hızlı bir ağ anahtarına ihtiyaç duyan işletmeler ve bireyler için mükemmeldir.

 

Teknik parametreler:

Ürün Adı Yönetilmemiş 2.5 Gigabit Değiştirici
Güç kaynağı AC100~240V 50/60Hz
Standartlar IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3bz/802.3x/802.3cb/802.3z
Limanlar 24 x 10/100/1000/2500Mbps RJ45 portları, 2 x 10G SFP+ yuvaları
Gösterge 24 x 10/100/1000M bağlantı/eylem göstergesi, 24 x 2.5G elektrikli port bağlantı/eylem göstergesi, güç
Ağ Medyası (Kablolu)

10Base-T: UTP kategorisi 3, 4, 5 kablo (en fazla 100m) 100Base-Tx: UTP kategorisi 5, 5e kablo (en fazla 100m) 1000Base-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablo (en fazla 100m) 2.5GBase-T: UTP kategorisi 5e,6 kablo (en fazla 100m) 1000BASE-SX: 62,5 mm MMF (asgari menzil: 2 metre 275 metre) veya 50 mm MMF (asgari menzil: 2 metre 550 metre)

2.5GBase-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablosu (en fazla 100m)

1000BASE-LX: 62.5um/50um MMF (min. aralığı: 2m~550m) veya 9um SMF (Minimum aralığı: 2m~5000m)

10GBASE-SR: OM1/OM2/OM3 veya daha yüksek MMF (İşleme menzili: 2m ~ 300m)

10GBASE-LR: IEC'nin B1.1 ve B1.3 SMF'leri (asgari menzil: 2m ~ 10,000m)

Boyutları 440 * 190 * 45 mm
Aktarım Yöntemi Depolama ve aktarma
MAC Adres Tablosu 16K.
Değiştirme Kapasitesi 160Gbps
Paket Gönderme Hızı 119.04Mpps
Paket tamponu 12Mbit
Jumbo Çerçeve 12KBytes
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0°C ~ 45°C (0°F ~ 113°F) Depolama sıcaklığı: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F) Çalışma nemliği: 10% ~ 90% kondensasyonsuz Depolama nemliği: 5% ~ 95% kondensasyonsuz

 

Uygulamalar:

2.5 Gig Switch, 2.5Gbps'e kadar veri transferi hızlarını destekleyebilen güçlü bir cihazdır.5 gigabit Ethernet anahtarı büyük miktarda trafiği kolayca halledebilir, tüm cihazlarınız için sorunsuz ve kesintisiz bir bağlantı sağlar. 12KB'ye kadar Jumbo Frame özelliği, büyük veri paketlerinin verimli bir şekilde aktarılmasını sağlar.Ağ gecikmesinin azaltılması ve genel performansın iyileştirilmesi.

 

Bu anahtarda kullanılan port türü, Ethernet ağlarında kullanılan yaygın bir port türü olan RJ45 bağlantısıdır.herhangi bir özel kablo veya adaptör gerektirmeden.

 

 

2.5 GB yönetilen anahtar, 16K MAC adres tablosuyla tasarlanmıştır ve bu sayede çok sayıda cihazı işleyebilir ve benzersiz adreslerini depolayabilir.Bu geçiş, güvenilir ve verimli bir ağ gerektiren orta ve büyük işletmeler için idealdir.Cihazın 440 X 182 X 44 mm boyutları, daha küçük ofisler için alan tasarrufu yaparak, tüm boyutlardaki işletmeler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

 

Sonuç olarak, Sirivision 2.5 Gigabit Switch, güvenilir ve yüksek hızlı bir ağ çözümü arayan işletmeler ve bireyler için mükemmel bir çözümdür.Güçlü özellikleri ve çevre dostu tasarımı, herhangi bir senaryo için mükemmel bir seçenek haline getiriyorSirivision'den 2.5 gigabitlik anahtarla ağınızı güncelleyin.

24 Port 2.5 Gigabit Yönetilmeyen Değiştirici 2.5g Hızlı İletişim ve Jumbo Frame Teknolojisi 0

 

 

Özellik:

İhtiyaçlarınıza göre Sirivision 2.5 Gigabit Switch'inizi özelleştirin:

  • Liman sayısı: 24
  • Değiştirme Mimarlığı: Depolama ve İletişim
  • Jumbo Frame: 12KB
  • LED göstergeler: Güç, Bağlantı/Akt
  • Değişim kapasitesi: 160Gbps
  • Marka adı: Sirivision
  • Doğum yeri: Shenzhen, Çin

Size en çok değer veren özellikleri seçin ve güvenilir bir 2.5 Gigabit Switch'in avantajlarından yararlanın.5 gigabit anahtarlar cihazlarınız için yüksek hızlı ağ bağlantısı sağlamak için tasarlanmıştır.