• Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Rick
    Uzun vadeli ortağımız olarak, elbette kusursuz hizmete, iyi donanıma ve iyi fiyata sahipsiniz.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    İrma
    Hizmetiniz her zaman mükemmel olmuştur ve ekipmanlarınız, güçlü ve kullanımı kolay oldukları için şirketimizin ilk tercihidir.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Kim
    İyi hizmet, iyi ekipman, sizinle çalışmaktan çok mutluyum.
İlgili kişi : wilber
Telefon numarası : 18173346667
Naber : +8618173346667

24 RJ45 Port 16K MAC Adres Tablosuyla Yönetilmeyen 2.5 Gigabit Değiştirici

Place of Origin Shenzhen,China
Marka adı Sirivision
Sertifika CE, ROHS, FCC, UKCA
Model Number SR-S25G1226F
Minimum Order Quantity 20
Fiyat Negotiation
Packaging Details 1pc in box, 1pc Warranty Card in box
Delivery Time 5-8 work days
Payment Terms L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability 50000pcs Per Month

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Data Transfer Rate 2.5Gbps MAC Address Table 16K
Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz Jumbo Frame 12KB
Product Name 2.5 Gigabit Switch Dimensions 440 X 182 X 44 Mm
Network Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Tanımı:

2.5 Gbps Değiştiricisi, güvenilir veri aktarımını sağlayan ve paket kaybını azaltan bir depolama ve ileri aktarma anahtar mimarisine sahiptir. 4Bu, bilgisayarlar, sunucular, yazıcılar ve diğer ağ etkin cihazlar dahil olmak üzere çok çeşitli cihazlara kolayca bağlanmasını sağlar.

 

Bu anahtar, 0 ° C'den 45 ° C'ye (32 ° F'den 113 ° F'ye) kadar geniş bir sıcaklık aralığında çalışmak için tasarlanmıştır ve çeşitli ortamlarda kullanılmak için uygundur.Çeşitli ağ protokollerini destekler., IEEE 802 dahil.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x ve IEEE 802.3z, çok çeşitli cihazlar ve uygulamalar ile uyumluluğu sağlar.

 

2.5 Gbps Değiştiricisi ayrıca 12KB'ya kadar jumbo çerçeveleri destekler, bu da iletilmesi gereken paket sayısını azaltarak ağ performansını iyileştirmeye yardımcı olabilir.Bu anahtar, yüksek hızlı bağlantı gerektiren işletmeler için ideal bir seçimdir.Ayrıca, video konferans için hızlı ve güvenilir bağlantı gerektiren ev ofisleri için ideal bir seçimdir.online işbirliği, ve diğer bant genişliği yoğun uygulamaları.

 

Genel olarak 2.5 Gigabit Switch, hızlı ve verimli bağlantı gerektiren işletmeler ve ev ofisleri için ideal olan güvenilir ve yüksek performanslı bir ağ anahtarıdır.5 Gbps anahtarı, bu anahtar, işinizi hızlı ve verimli bir şekilde yapmak için ihtiyacınız olan bağlantıyı ve performansı sağlayacak mükemmel bir seçimdir.

 

Özellikleri:

  • Ürün Adı: 2.5 Gigabit Switch
  • LED göstergeler: Güç, Bağlantı/Akt
  • Değişim kapasitesi: 160Gbps
  • Liman sayısı: 24
  • Ağ Protokolleri: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z

Bu 2.5 Gb yönetilmemiş anahtar, 160Gbps'lik bir anahtarlama kapasitesi ve 24 port ile yüksek hızlı ağ için mükemmeldir.Güç ve bağlantı/aktivite için LED göstergeler, ağ durumunuzu izlemeyi kolaylaştırırIEEE 802 de dahil olmak üzere bir dizi ağ protokolünü destekler.3İşletme veya ev ağınız için 2.5 Gbps anahtarına ihtiyacınız varsa, bu ürün harika bir seçimdir.

 

Teknik parametreler:

Ürün Adı Yönetilmemiş 2.5 Gigabit Değiştirici
Güç kaynağı AC100~240V 50/60Hz
Standartlar IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3bz/802.3x/802.3cb/802.3z
Limanlar 24 x 10/100/1000/2500Mbps RJ45 portları, 2 x 10G SFP+ yuvaları
Gösterge 24 x 10/100/1000M bağlantı/eylem göstergesi, 24 x 2.5G elektrikli port bağlantı/eylem göstergesi, güç
Ağ Medyası (Kablolu)

10Base-T: UTP kategorisi 3, 4, 5 kablo (en fazla 100m) 100Base-Tx: UTP kategorisi 5, 5e kablo (en fazla 100m) 1000Base-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablo (en fazla 100m) 2.5GBase-T: UTP kategorisi 5e,6 kablo (en fazla 100m) 1000BASE-SX: 62,5 mm MMF (asgari menzil: 2 metre 275 metre) veya 50 mm MMF (asgari menzil: 2 metre 550 metre)

2.5GBase-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablosu (en fazla 100m)

1000BASE-LX: 62.5um/50um MMF (min. aralığı: 2m~550m) veya 9um SMF (Minimum aralığı: 2m~5000m)

10GBASE-SR: OM1/OM2/OM3 veya daha yüksek MMF (İşleme menzili: 2m ~ 300m)

10GBASE-LR: IEC'nin B1.1 ve B1.3 SMF'leri (asgari menzil: 2m ~ 10,000m)

Boyutları 440 * 190 * 45 mm
Aktarım Yöntemi Depolama ve aktarma
MAC Adres Tablosu 16K.
Değiştirme Kapasitesi 160Gbps
Paket Gönderme Hızı 119.04Mpps
Paket tamponu 12Mbit
Jumbo Çerçeve 12KBytes
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0°C ~ 45°C (0°F ~ 113°F) Depolama sıcaklığı: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F) Çalışma nemliği: 10% ~ 90% kondensasyonsuz Depolama nemliği: 5% ~ 95% kondensasyonsuz

 

 

Uygulamalar:

IEEE 802 desteği sayesinde.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x ve IEEE 802.3z ağ protokolleri, Sirivision 2.5 Gigabit Switch, çok çeşitli cihazlarla uyumludur ve mevcut ağ altyapılarına kolayca entegre edilebilir.

 

24 portu olan bu 2,5 gigabitlik anahtar, çoklu cihazlar için birçok bağlantı seçeneği sunar. Bu da küçük ofislerde veya ev ağlarında kullanmak için mükemmel bir araçtır.Güç ve bağlantı/aktivite için LED göstergeler, her bir limanın durumunu bir bakışta bilgi verir., kolay sorun giderme ve bakımı sağlar.

 

16K MAC adres tablosu sayesinde Sirivision 2.5 Gigabit Switch, performansta uzlaşmadan büyük hacimli trafiği işleyebilir.Bu, güvenilir ve yüksek performanslı bir ağ çözümü gerektiren işletmeler için ideal bir seçim yapar.

 

Sirivision 2.5 Gigabit Switch'in kullanılabileceği birçok senaryo vardır, örneğin:

 

  • Güvenilir ve uygun fiyatlı bir ağ çözümü arayan küçük ve orta ölçekli işletmeler
  • Birden fazla cihazın bağlanması gereken ev ağları
  • Enerji verimliliğinin öncelikli olduğu ortamlar
  • Veri yoğun uygulamaları için yüksek performanslı ağ çözümü gerektiren işletmeler
  •  

Sonuç olarak Sirivision 2.5 Gigabit Switch, çeşitli özellikler ve faydalar sunan çok yönlü ve güvenilir bir ağ çözümüdür.Çeşitli uygulamalar ve senaryolar için ideal bir seçim yapar.

24 RJ45 Port 16K MAC Adres Tablosuyla Yönetilmeyen 2.5 Gigabit Değiştirici 0

 

Özellik:

Sirivision 2.5 Gigabit Switch'inizi özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirin. Ürün özelleştirme hizmetlerimiz, anahtarınızı benzersiz gereksinimlerinize göre uyarlamanızı sağlar.

Bir dizi seçenek arasından seçin:

  • Marka adı: Sirivision
  • Doğum yeri: Shenzhen, Çin
  • LED göstergeler: Güç, Bağlantı/Akt
  • Değişim kapasitesi: 160Gbps
  • Veri aktarım hızı: 2.5Gbps
  • Güç kaynağı: 100-240VAC, 50/60Hz
  • Çalışma sıcaklığı: 0°C~45°C (32°F~113°F)

2.5 Gigabit anahtarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için özelleştirme hizmetlerimizle.Mükemmel çözümü yaratmanıza yardımcı olabiliriz..

 

Sıkça sorulan sorular:

S: 2.5 Gigabit Switch ürününün marka adı nedir?

A: 2.5 Gigabit Switch ürününün marka adı Sirivision.

S: 2.5 Gigabit Switch ürünü nerede üretiliyor?

A: 2.5 Gigabit Switch ürünü Çin'in Shenzhen şehrinde üretiliyor.

S: 2.5 Gigabit Switch ürününün maksimum hızı nedir?

A: 2.5 Gigabit Switch ürününün maksimum saniyede 2.5 Gigabit hızı vardır.

S: 2.5 Gigabit Switch ürünün kaç portu var?

A: 2.5 Gigabit Switch ürününün 24 portu var.

S: 2.5 Gigabit Switch ürünü hem Windows hem de Mac işletim sistemleriyle uyumlu mu?

C: Evet, 2.5 Gigabit Switch ürünü hem Windows hem de Mac işletim sistemleriyle uyumludur.