• Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Rick
    Uzun vadeli ortağımız olarak, elbette kusursuz hizmete, iyi donanıma ve iyi fiyata sahipsiniz.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    İrma
    Hizmetiniz her zaman mükemmel olmuştur ve ekipmanlarınız, güçlü ve kullanımı kolay oldukları için şirketimizin ilk tercihidir.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Kim
    İyi hizmet, iyi ekipman, sizinle çalışmaktan çok mutluyum.
İlgili kişi : wilber
Telefon numarası : 18173346667
Naber : +8618173346667

8 Portlu LED Yönetilmeyen 2.5 Gigabit Değiştirici Depolama ve İleri Güç kaynağı ile 100-240VAC 2.5 G Hız

Place of Origin Shenzhen,China
Marka adı Sirivision
Sertifika CE, ROHS, FCC, UKCA
Model numarası SR-S25G1210FP
Min sipariş miktarı 20
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Kutuda 1 adet, kutuda 1 adet Garanti Belgesi
Teslim süresi 5-8 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini Ayda 50000 adet

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Anahtar Mimarisi Mağaza ve ileri LED Göstergeler Güç, Bağlantı/Harekete Geçme
MAC adres tablosu 16 bin Ürün Adı Yönetilmeyen 2,5 Gigabit Anahtar
Ağ medyası 10BASE-T: UTP Kategori 3, 4, 5 Kablo (Maks 100m), EIA/TIA-586 100-ohm STP (Maks 100m), 100BASE-TX: U Bağlantı Noktası Sayısı 8 x 10/100/1000/2500Mbps RJ45 bağlantı noktası, 2 x 10G SFP+ yuvası
Güç kaynağı 100-240VAC, 50/60Hz
Vurgulamak

Depolama ve Gönderme 2.5 Gigabit Değiştirici

,

Yönetilmeyen 2

,

5 Gigabit Anahtar

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Tanımı:

2.5 Gigabit Switch, modern işletmeler ve ev kullanıcıları için verimli ve güçlü bir ağ çözümü sağlamak için tasarlanmış en gelişmiş bir ağ anahtarıdır.Bu gelişmiş anahtar, 80Gbps'lik önemli bir anahtarlama kapasitesine sahiptir., yoğun ağ yükleri altında bile sorunsuz ve güvenilir bir veri aktarımı sağlar, bu da yüksek bant genişliği ve kesintisiz veri akışı gerektiren ortamlar için ideal bir seçim haline getirir.

 

2.5 Gigabit Switch'in kalbinde, IEEE 802.3 (Standard Ethernet), IEEE 802.3u (Hızlı Ethernet), IEEE 802 de dahil olmak üzere çok sayıda ağ protokolü ile uyumluluğu bulunmaktadır.3ab (Twisted pair üzerinden Gigabit Ethernet), IEEE 802.3x (Tam Dupleks Modları için Akış Kontrolü) ve IEEE 802.3az (Enerji Verimli Ethernet).Endüstri standartlarına bağlılık, anahtarın çeşitli ağ ortamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olmasını ve çok çeşitli cihazlarla uyumlu olmasını sağlar.

 

Bu anahtarın temel bir özelliği, 12KB'ye kadar kapasiteye sahip Jumbo Frames desteğidir.Bu da ağdan geçen paket sayısını azaltır.Sonuç olarak, ağ cihazlarındaki CPU yükünde bir düşüş, iyileştirilmiş işlem hızı ve genel olarak daha iyi bir ağ performansı var.Özellikle büyük dosyaların aktarılması veya yüksek çözünürlüklü video içeriğinin akışı ile ilgili durumlarda.

 

2.5 Gigabit Ethernet anahtarı ayrıca güç ve bağlantı / etkinlik (bağlantı / eylem) için sezgisel LED göstergelerle donatılmıştır.Bu göstergeler, şebeke ve güç kaynağının anında görsel durumunu sağlar., kullanıcıların anahtarın performansını izlemelerini ve bağlantı sorunlarını hızlı bir şekilde gidermelerini kolaylaştırır.Link/Act LED, her portta bir bağlantı olup olmadığını ve verilerin aktif olarak aktarılıp aktarılmadığını gösterir., özellikle ağ yöneticileri için ağ etkinliğini izlerken yararlıdır.

 

IP kameraları, VoIP telefonları veya kablosuz erişim noktaları gibi Power over Ethernet (PoE) yeteneklerini gerektiren ortamlar için, ürünün 2.5 G PoE Switch varyantı da mevcut olabilir.Bu PoE özelliği, hem güç hem de verilerin tek bir Ethernet kablosuyla her cihaza taşınmasına izin vererek ağ kurulumlarını basitleştirir.Bu, ek elektrik prizlerine ve elektrik kablolarına olan ihtiyacı azaltır, kurulum maliyetlerinde tasarruf sağlar ve cihaz yerleştirmesinin esnekliğini artırır.

 

2.5G PoE Switch işlevselliğinin dahil edilmesi, en az karmaşıklık ile modern bir ağ altyapısı dağıtmak isteyen işletmeler ve kuruluşlar için özellikle avantajlıdır.PoE uyumlu cihazları güçlendirmek için hızlı ve uygun maliyetli bir çözüm sağlayarak ağların kolayca genişletilmesini sağlarAnahtarın yüksek güç bütçesi, yüksek güçlü cihazların bile etkili bir şekilde desteklenebilmesini sağlar.

 

Sonuç olarak, 2.5 Gigabit Switch, performans, verimlilik ve kolaylığın mükemmel bir karışımını temsil ediyor.ve açık LED göstergeler yüksek hızlı ağ çözümüne ihtiyaç duyan herkes için üst düzey bir seçim yaparStandart bir model veya PoE varyantını seçerseniz seçin, bu anahtar modern ağ ortamlarının zorlu taleplerini karşılamak için tasarlanmıştır.ve verimli ağ bağlantısı.

 

Özellikleri:

  • Ürün Adı: 2.5 Gigabit Switch
  • Portlar: 8 x 10/100/1000/2500Mbps RJ45 portları, 2 x 10G SFP+ yuvaları
  • Jumbo Frame: 12KB
  • Boyutları: 271 X 182 X 45 mm
  • 2.5G PoE anahtar yeteneği
  • Yüksek Hızlı 2.5G Ethernet Değiştiricisi Performansı
 

Teknik parametreler:

Atribut Spesifikasyon
Ürün Adı 2.5 Yönetilmeyen Gigabit Değiştiricisi
Çalışma sıcaklığı 0°C~45°C (32°F~113°F)
Değiştirme Mimarlığı Depolama ve aktarma
LED göstergeler 8 x 10/100/1000/2500M bağlantı/hareket göstergesi, 8 x 2.5G elektrikli bağlantı göstergesi, güç
Değiştirme Kapasitesi 80Gbps
Jumbo Çerçeve 12KB
Veri aktarım oranı 2.5Gbps.
Güç kaynağı 100-240VAC, 50/60Hz
Ağ Protokolleri IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3bz/802.3x/802.3cb/802.3z/802.3at/802.3af
Limanlar 8 x 10/100/1000/2500Mbps RJ45 portları, 2 x 10G SFP+ yuvaları
Ağ Medyası (Kablolu) 10Base-T: UTP kategorisi 3, 4, 5 kablo (en fazla 100m) 100Base-Tx: UTP kategorisi 5, 5e kablo (en fazla 100m) 1000Base-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablo (en fazla 100m) 2.5GBase-T: UTP kategorisi 5e,6 kablo (en fazla 100m) 1000BASE-SX: 62.5um MMF (asgari menzil: 2 metre 275 metre) veya 50um MMF (asgari menzil: 2 metre 550 metre) 1000BASE-LX: 62.5um/50um MMF (asgari menzil: 2m~550m) veya 9um SMF (asgari menzil:2m~5000m) 10GBASE-SR: OM1/OM2/OM3 veya daha yüksek MMF (Operasyon aralığı: 2m ~ 300m) 10GBASE-LR: IEC'nin B1.1 ve B1.3 SMF (asgari aralığı: 2m ~ 10,000m)
Boyutları 271*182*45 mm
PoE bağlantısı 8 802.3at/af standart POE
PoE Pin Tanımı 1/2 ((+),3/6 ((-)
PoE gücü 130W
Toplam güç 150W
MAC Adres Tablosu 16K.
Paket Gönderme Hızı 59.52Mpps
Paket tamponu 12Mbit
Jumbo Çerçeve 12KBytes
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 °C ~ 45 °C Depolama sıcaklığı: -40 °C ~ 70 °C (-40 °F ~ 158 °F) Çalışma nemliği: 10% ~ 90% kondensasyonsuz Depolama nemliği: 5% ~ 95% kondensasyonsuz

 

 

Uygulamalar:

Sirivision 2.5 Gigabit Switch, Çin'in Shenzhen teknolojik merkezinden gelen, modern ağ ekipmanlarının örnek bir modelidir.Yüksek hızlı veri aktarımı ve verimli ağ yönetimi için artan talebi karşılamak için tasarlanmıştırBu sağlam anahtar 10 portla donatılmıştır ve IEEE 802 gibi ağ protokollerini destekler.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x ve IEEE 802.3z, çok çeşitli ağ cihazlarıyla uyumluluğu ve küresel ağ standartlarına bağlılığı sağlar.

 

2.5Gbps'lik etkileyici veri aktarım hızı ve 80Gbps'lik geçiş kapasitesi ile Sirivision 2.5 GB Ethernet anahtarı, yüksek bant genişliği ve düşük gecikmenin çok önemli olduğu senaryolar için idealdir.Bu, yüksek çözünürlüklü video akışı, çevrimiçi oyunlar ve gerçek zamanlı veri analizi gibi uygulamaları içerir.5 gb yönetilen anahtar, ağ yöneticilerinin ağ trafiğini hassas bir şekilde izlemelerini ve kontrol etmelerini sağlar, en iyi performansı ve güvenliği sağlar.

 

Sirivision'in 2.5 g anahtarı, 0 ° C'den 45 ° C'ye (32 ° F'den 113 ° F'ye) kadar bir sıcaklık aralığında çalışan çeşitli ortamlarda güvenilir bir şekilde çalışmak için tasarlanmıştır.Bu da onu veri merkezlerinde kullanmaya uygun kılıyor., küçük ve orta ölçekli işletme ofisleri ve eğitim kurumları, en iyi performans için sıcaklığın kontrol edilebileceği ve belirtilen aralıkta korunabileceği yerler.

 

Sirivision 2.5 Gigabit Switch için uygulama fırsatları geleneksel ofis ortamlarının ötesine uzanıyor.Çoklu cihazların hızlı ve güvenilir ağ bağlantıları gerektirdiği akıllı ev tesisatlarında kullanılabilirAyrıca, yüksek hızlı özellikleri nedeniyle,Büyük veri kümelerinin sıklıkla aktarıldığı ve analiz edildiği araştırma tesislerinde ve laboratuvarlarda kullanılmak için uygundur..

 

Özetle, Sirivision 2.5 Gigabit Switch, çeşitli yüksek hızlı ağ senaryolarının taleplerini karşılamak için çok yönlü bir çözüm sunar.ve yüksek veri aktarım oranları, işletmeler için vazgeçilmez bir araç haline getirir., teknoloji meraklıları ve zorlu uygulamalarını desteklemek için istikrarlı ve hızlı bir ağa ihtiyaç duyan profesyoneller.

8 Portlu LED Yönetilmeyen 2.5 Gigabit Değiştirici Depolama ve İleri Güç kaynağı ile 100-240VAC 2.5 G Hız 0

Özellik:

Ürün Adı:Sirivision 2.5 Gigabit Değiştirici

Marka adı:Sirivision

Doğum yeri:Shenzhen, Çin

Desteklenen Ağ Protokolleri:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z

Liman sayısı:10

Veri aktarım hızı:2.5Gbps.

Sirivision'in en iyi performans ve verimlilik için tasarlanmış 2.5G Ethernet Switch ile yüksek hızlı ağ bağlantısı deneyimi.5GB PoE Switch, güvenilir ve hızlı veri aktarımı gerektiren ortamlar için mükemmeldirEn son ağ protokollerini kullanan Sirivision 2.5G PoE Switch, herhangi bir ağ altyapısında sorunsuz entegrasyon ve işleyişi sağlar.

 

Sıkça sorulan sorular:

S1: Sirivision 2.5 Gigabit Switch'in veri aktarım hızı nedir?

A1:Sirivision 2.5 Gigabit Switch, yüksek hızlı bağlantıya ve verimli ağ trafiği yönetimine izin veren, port başına 2,5 Gbps'ye kadar veri aktarım hızı desteklemek için tasarlanmıştır.

S2: Sirivision 2.5 Gigabit Switch'in kaç portu var?

A2:Sirivision 2.5 Gigabit Switch'teki port sayısı belirli modele bağlı olarak değişebilir.Lütfen ürün özelliklerine bakın veya ilgilendiğiniz model hakkında bilgi almak için doğrudan bizimle iletişime geçin.

S3: Sirivision 2.5 Gigabit Switch ev ve ofis kullanımı için uygun mu?

A3:Evet, Sirivision 2.5 Gigabit Switch çok yönlü ve hem ev hem de ofis ortamları için uygundur.Yüksek hızlı bağlantısı, birden fazla cihazı ve veri yoğun uygulamaları işlemek için ideal hale getiriyor.

S4: Sirivision 2.5 Gigabit Değiştiricisi rak monte edilebilir mi?

A4:Rak monte yeteneği Sirivision 2.5 Gigabit Switch'in belirli modeline bağlıdır. Bazı modeller rak monte edilebilir donanımla gelirken, diğerleri masaüstü kullanımı için tasarlanmıştır.Daha fazla bilgi için ürün detaylarını kontrol edin..

S5: Sirivision 2.5 Gigabit Switch'in kökeni nerede?

A5:Sirivision 2.5 Gigabit Switch, yüksek kaliteli elektronik üretimi ve teknolojik yeniliğiyle bilinen Çin'in Shenzhen şehrinde üretilmektedir.