• Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Rick
    Uzun vadeli ortağımız olarak, elbette kusursuz hizmete, iyi donanıma ve iyi fiyata sahipsiniz.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    İrma
    Hizmetiniz her zaman mükemmel olmuştur ve ekipmanlarınız, güçlü ve kullanımı kolay oldukları için şirketimizin ilk tercihidir.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Kim
    İyi hizmet, iyi ekipman, sizinle çalışmaktan çok mutluyum.
İlgili kişi : wilber
Telefon numarası : 18173346667
Naber : +8618173346667

12V 8 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtarı 10 100 1000M Otomatik Anlaşma Ethernet QoS

Menşe yeri Shenzhen Çin
Marka adı Sirivision
Sertifika CE, ROHS, FCC, UKCA
Model numarası SR-SG8808MN
Min sipariş miktarı 20
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Kutuda 1 adet, kutuda 1 adet Garanti Belgesi
Teslim süresi 5-8 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini Ayda 50000 adet

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Ürün Adı 8G AJ45 Bağlantı Noktaları Web Akıllı Gigabit Anahtarı MAC adres tablosu 4k
Jumbo çerçeve 10 bin önbellek 1.5Mbit
Anahtarlama Kapasitesi 16Gbps Güç kaynağı 12VDC/1A
Vurgulamak

12V 8 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtarı 1000M

,

QoS 8 Bağlantı Noktalı Ethernet Anahtarı

,

Otomatik Anlaşmalı 8 Bağlantı Noktalı Ethernet Anahtarı

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

12V 8 portlu Gigabit anahtarı, 8 10,100,1000M Otomatik Tartışma Ethernet Portları, QoS SR-SG8808MN

 

Kolay Akıllı Tam Gigabit Değiştiricisi 8 10/100/1000M Portla

 

 

Yönetilebilir anahtarın açıklaması:

SR-SG8808MN, 8 RJ45 portu olan bir Gigabit Easy Web Yönetimi anahtarıdır. Ağ yöneticileri, port aynalanması ve kablo teşhis özellikleri ile trafiği etkili bir şekilde izleyebilir.En son yenilikçi enerji tasarruflu teknolojilere sahiptir. Çok daha az güçle ağ kapasitenizi büyük ölçüde genişletebilir.Ağınızın karbon ayak izini sınırlamak için bağlantı durumuna ve kablo uzunluğuna göre güç tüketimini otomatik olarak ayarlar.

 

 

Yönetilen Değiştirici Vlan'ın Özellikleri:

  • IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az'ı destekler.
  • 8 10/100/1000Mbps otomatik algılayıcı RJ45 portu sağlayın.
  • Web tabanlı kullanıcı arayüzü veya yönetim yardımcısı ile kolayca yapılandırın.
  • Port Mirroring, DHCP tarama özelliği ile, iş ağınızdaki bağlantı sorunlarını tespit edebilir ve hatta bulabilir.
  • Yöneticiler, ses ve videonun her zaman açık, sorunsuz ve gecikme olmadan olmasını sağlamak için, Port Önceliği, 802.1P ve DSCP Önceliği'ne dayalı olarak trafiğin önceliğini belirleyebilirler.
  • Güvenliği ve ağ performansını artırmak için MTU VLAN, port tabanlı VLAN ve 802.1Q tabanlı VLAN işlevlerini destekler.

 

L2 Yönetilen Değiştiricinin Ürün Özellikleri:

SR-SG8808MN
Güç kaynağı 12V DC/1A
Standartlar IEEE 802.3i,802.3u,802.3ab,802.3x,802.3z
Limanlar 8 10,1001000 Mbps RJ45 portları
Göstericiler

8 elektrikli port hız göstergesi, 8 elektrikli port bağlantı/eylem göstergesi,

Güç girişi göstergesi


orta
10Base-T: UTP kategorisi 3, 4, 5 kablosu (en fazla 100m)
100Base-Tx: UTP kategorisi 5, 5e kablosu (en fazla 100m)
1000Base-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablosu (en fazla 100m)
1000Base-X:MMF,SMF
Boyutları 160 * 95 * 30 mm
Aktarım Yöntemi Depolama ve aktarma
MAC Adres Tablosu 4K
Değiştirme Kapasitesi 16 Gbps.
Paket Gönderme Hızı 11.904Mpps
Paket tamponu 1.5Mbit
Jumbo Çerçeve 9KBytes
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0°C ~ 45°C (0°F ~ 113°F)
Depolama sıcaklığı: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F)
Çalışma Nemliği: 10% ~ 90% yoğunlaşmaz
Depolama Nemliği: 5%~95% kondensasyonsuzluk

 

Yumuşak özellikleri:

L2 Değiştirme Özellikleri • IGMP Taraması
- IGMP'yi destekler.
• Bağlantı toplama
- Statik bağlantı toplamasını destekler
• Liman Yansıtıcı
• Kablo testi
VLAN • 32'ye kadar VLAN'ı destekler (4K VLAN kimliklerinden)
• MTU/Port/802.1Q VLAN
Hizmetin Kaliteliliği
(QoS)
• Port tabanlı/802.1p/DSCP önceliğini destekle
• 4 öncelikli kuyruğu destekle
• Fırtına Kontrolü
• Ücret limiti
Yönetim

• Web tabanlı Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI)

• Akıllı Yapılandırma Uygulaması

Ethernet Protokolleri • IEEE 802.3 10BASE-T
• IEEE 802.3u 100BASE-TX/FX
• IEEE 802.3ab 1000BASE-T
• IEEE 802.3x Akış Kontrolü
• IEEE 802.1q VLAN'lar/VLAN etiketleme
• IEEE 802.1p QoS

 

 

Katman 2 Yönetilen Değiştiricinin Ürün Uygulamaları:

12V 8 Bağlantı Noktalı Gigabit Anahtarı 10 100 1000M Otomatik Anlaşma Ethernet QoS 0