• Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Rick
    Uzun vadeli ortağımız olarak, elbette kusursuz hizmete, iyi donanıma ve iyi fiyata sahipsiniz.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    İrma
    Hizmetiniz her zaman mükemmel olmuştur ve ekipmanlarınız, güçlü ve kullanımı kolay oldukları için şirketimizin ilk tercihidir.
  • Shenzhen Sirivision Communication Technology Co., Ltd.
    Kim
    İyi hizmet, iyi ekipman, sizinle çalışmaktan çok mutluyum.
İlgili kişi : wilber
Telefon numarası : 18173346667
Naber : +8618173346667

Yüksek performans için iki fan 10GB VLAN desteği ve AC güç kaynağı ile anahtar

Place of Origin Shenzhen,China
Marka adı Sirivision
Sertifika CE, ROHS, FCC, UKCA
Model numarası SR-ST316F8C4T
Min sipariş miktarı 20
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Kutuda 1 adet, kutuda 1 adet Garanti Belgesi
Teslim süresi 5-8 iş günü
Ödeme koşulları L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini Ayda 50000 adet

Ücretsiz numuneler ve kuponlar için benimle iletişime geçin.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Bağlantı noktası hızı 10 Gb/sn Güç kaynağı AC100~240V 50/60Hz
QoS - Evet. VLAN Desteği - Evet.
Garanti 1 yıl Routing Protokolleri OSPF, BGP, RIP, VRRP (gelişmekte)
Port numarası 28
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Ürün Tanımı:

SiriVision'den SR-ST316F8C4T, 4 10G SFP + portu, 16 Gigabit SFP portu ve 8 Gigabit Combo portu ile donatılmış bir L3 yönetilen anahtarıdır.

Özellikleri:

  • Ürün Adı: 10GB Layer 3 Switch
  • Katman: 3
  • Güvenlik: 802.1X, SSH, SSL, ACL
  • Liman numarası: 28
  • QoS: Evet
  • Yüksek hızlı: 10 Gbps Ethernet anahtarı
  • Verimli: 10GB ağ anahtarı
  • Güvenilir: 10 Gbps anahtarı
 

Teknik parametreler:

Ürün Adı 10GB Katman 3 Değiştirici
Limanlar 4x 10Gbps SFP+, 16x 1Gbps SFP, 8x 1Gbps Combo portları,1x Konsol portları
Garanti 1 yıl
Güç kaynağı AC100~240V 50/60Hz
Form Faktörü Rack üzerine monte edilebilir
Göstericiler SFP fiber port göstergeleri, güç giriş göstergesi, sistem çalışması göstergesi
Yönetim Web tabanlı GUI, CLI, SNMP
Liman numarası 28
Katman 3
Routing Protokolleri OSPF, BGP, RIP, VRRP ((Gelişmekte)
VLAN desteği - Evet.
Standartlar IEEE 802.3i,802.3u,802.3ab,802.3x,802.3z
Ağ Medyası (Kablolu) 10Base-T: UTP kategorisi 3, 4, 5 kablo (Max100m) 100Base-Tx: UTP kategorisi 5, 5e kablo (Max100m) 1000Base-T: UTP kategorisi 5e, 6 kablo (Max100m) 1000BASE-SX: 62.5um MMF (min. aralığı:2m~275m) veya 50mm MMF (min). aralığı: 2m~550m) 1000BASE-LX: 62.5um/50um MMF (asgari aralığı: 2m~550m) veya 9um SMF (asgari aralığı: 2m~5000m) 10GBASE-SR: OM1/OM2/OM3 veya daha yüksek MMF (işlev aralığı: 2 m~300 m) 10GBASE-LR: IEC'nin B1.1 ve B1.3 SMF (asgari menzil: 2 m ~ 10,000 m)
Boyutları 430mm*290mm*46mm
Aktarım Yöntemi Depolama ve aktarma
MAC Adres Tablosu 16K.
Değiştirme Kapasitesi 128 Gbps.
Paket Gönderme Hızı 95.232Mpps
Paket tamponu 12Mbit
Jumbo Çerçeve 12KBytes
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0°C ~ 45°C (0°F ~ 113°F) Depolama sıcaklığı: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F) Çalışma nemliği: 10% ~ 90% kondensasyonsuz Depolama nemliği: 5% ~ 95% kondensasyonsuz

 

Yumuşak özellikleri:

L3 Özellikleri IPV4/IPV6
Dinamik ARP
L2 Özellikleri Akış Kontrolü
802.3x (tam çift katlı)
Geri basınç (yarı dupleks)
Bağlantı toplama
Ağaç Çatısı 802.1D (STP),802.1w (RSTP),802.1s (MSTP)
ERPS, BPDU Filtreleme
Otomatik Kenar Port
VLAN 8 grup Protokol tabanlı VLAN
VLAN Çevirimi desteği
256 MAC tabanlı VLAN
Sesli VLAN
VLAN izleme
IEEE802.1q VLAN,QinQ (IEEE 802.1ad),GVRP,Özel VLAN,GVRP,VLAN VPN
4096 statik VLAN
çoklu yayın IGMP Snooping ((v1,v2,v3)
MVR, MLD Snooping V1/V2
Çoklu Yayınlı VLAN Kaydı (MVR)
QoS Liman başına 8 öncelikli kuyruk
Port tabanlı ve VLAN tabanlı PolicyMap bağlamasını destekle
TOS, DSCP, 802.1p öncelik alanı yeniden yazılıyor
Kuyruk zamanlaması WRR,WFQ,WRR+SP,WFQ+SP
ACL akışı, COS, TOS, DSCP'ye dayalı destek akışı sınıflandırması
ACL Özel ACL, MAC tabanlı, IP tabanlı, port tabanlı
Güvenlik Özellikleri IEEE 802.1X sertifikası, Misafir VLAN, Port tabanlı, Makine tabanlı, MAC Auth, Web Auth
Fırtına Kontrolü, Liman Güvenliği, Liman İzolasyonu
DHCP Snooping,CPU Defence Engine,DoS Önleme,256 IP Kaynak Koruması
Dinamik ARP Kontrolü,IP,MAC,Port Bağlantısı,Dinamik VLAN Atasımı,Yönetim Erişimi,
HTTPS,BPDU,SSH v1/v2,8 TACACS+,8 RADIUS
Yönetim Desteklenen CLI, Konsol, SNMP v1/v2/V3, Web, RMON yönetimi
Tanı Aynaya Çok-Bir
UDLD,System Log (RFC3164)
Sistem teşhisi,port teşhisi, ağ teşhisi

 

 

Uygulamalar:

Sirivision 10GB Katman 3 Değiştiricisi

Şirket ağınızdaki yavaş veri aktarım hızlarından bıkmış mısınız? Sirivision'in modern işletmelerin zorlu ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış 10GB Layer 3 Switch'inden daha fazla bakmayın.

Marka adı: Sirivision

Sirivision, Çin'in Shenzhen şehrinde bulunan önde gelen ağ çözümleri sağlayıcısıdır. Ürünlerimiz güvenilir performansları ve en ileri teknoloji ile bilinir.

Doğum yeri: Shenzhen, Çin

10GB Layer 3 anahtarımız, Çin'in Shenzhen şehrinde teknolojik yenilik ve gelişme merkezi olarak gururla tasarlanmış ve üretilmiştir.

Güç kaynağı: AC

Sirivision 10GB Layer 3 Switch, çeşitli ağ kurulumları için esneklik ve kolaylık sağlayan AC tarafından güçlendirilebilir.

Liman numarası: 28

28 portu olan 10GB Layer 3 Switch'imiz, yüksek yoğunluklu bağlantı sağlayarak, geniş bant genişliği gereksinimleri olan büyük işletmeler için mükemmel bir seçim haline geldi.

 

Yönetim: Web tabanlı GUI, CLI, SNMP

10GB Layer 3 Switch'imiz, kullanıcı dostu web tabanlı bir GUI, gelişmiş kullanıcılar için bir komut satırı arayüzü ve uzaktan izleme için SNMP de dahil olmak üzere birden fazla yönetim seçeneği sunar.

 
QoS: Evet

Hizmet kalitesi (QoS) istikrarlı bir ağın korunması için çok önemlidir. 10GB Layer 3 Switch'imiz, ağ trafiğini etkin bir şekilde önceliklendirmek ve yönetmek için gelişmiş QoS özellikleri sunar.

 

Uygulama Senaryoları

Sirivision 10GB Layer 3 Switch, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli uygulama senaryoları için idealdir:

  • Veri merkezleri - Yüksek hızlı veri aktarım yetenekleriyle, 10GB Layer 3 Switch'imiz, veri merkezi ortamlarında büyük miktarda veriyi işlemek için mükemmeldir.
  • Kurumsal ağlar - 10GB ağ anahtarı, video konferans, bulut bilişim ve çevrimiçi işbirliği gibi yüksek bant genişliği talepleri olan işletmeler için gereklidir.
  • Multimedia akışı - 10GB Layer 3 anahtarımız yüksek çözünürlüklü multimedya içeriğinin sorunsuz ve kesintisiz akışını sağlar.
Sonuçlar

Sirivision 10GB Layer 3 Switch, günümüz işletmelerinin taleplerini karşılayan güçlü ve çok yönlü bir ağ çözümüdür.Ağ performansını iyileştirmek isteyen işletmeler için mükemmel bir seçimdir.Sirivision'in 10GB Layer 3 Switch'ine yükselt ve şirket ağındaki farkı bugün dene.

 

Özellik:

Sirivision 10GB Katman 3 Değiştiricisi için Özel Hizmetler

Marka adı: Sirivision

Doğum yeri: Shenzhen, Çin

Şekil faktörü: Rack'a monte edilebilir

Güç kaynağı: AC

Port Hızı: 10Gbps

Ürün Adı: 10GB Layer 3 Switch

Yönlendirme Protokolleri: OSPF, BGP, RIP, VRRP (gelişmekte)

Sirivision'de, işiniz için güvenilir ve verimli bir ağa sahip olmanın önemini anlıyoruz.Özel ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış.

10 gigabitlik ağ anahtarımız yüksek hızlı veri aktarımı ve gelişmiş yönlendirme protokolleri için mükemmel bir çözümdür.mevcut ağ altyapınıza kolayca sığar.

10Gbps'lik port hızı ile, Layer 3 anahtarımız tüm cihazlarınız için şimşek gibi hızlı bağlantı sağlar. Bu da ağınızdaki sorunsuz iletişimi ve veri aktarımını sağlar.

Ayrıca, 10 Gbps Ethernet anahtarımız OSPF, BGP, RIP ve VRRP gibi gelişmiş yönlendirme protokolleriyle donatılmıştır.(gelişmekte), size ağınız üzerinde tam kontrol ve verimliliğini artırmak.

Sirivision'e güvenin, size tüm ağ ihtiyaçlarınızı karşılayan yüksek kaliteli, özelleştirilmiş 10GB Katman 3 Değiştiricisi sağlayacaktır.Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve işinizin gelişmesine nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin.

 

Sıkça sorulan sorular:

  • S: Bu ürünün marka adı nedir?
    Cevap: Bu ürünün marka adı Sirivision.
  • S: Bu ürün nerede üretiliyor?
    Cevap: Bu ürün Shenzhen, Çin'de üretiliyor.
  • S: Bu Katman 3 Değiştiricisinin depolama kapasitesi nedir?
    Cevap: Bu Katman 3 Değiştiricisinin depolama kapasitesi 10GB.
  • S: Bu anahtar büyük ağlar için uygun mu?
    Cevap: Evet, bu anahtar 10GB depolama kapasitesi ve Katman 3 yetenekleriyle büyük ağlar için tasarlanmıştır.